Budíky aXbo vo veselých letných farbách

01.06.2010 18:12

Budík aXbo sa predstavuje vo dvoch nových farebných variantoch. Vstávajte veselo so sviežimi letnými farbami.  

budík axbo pinkVstávanie s revolučným budíkom aXbo, ktorý sleduje spánkové fázy, je teraz nielen príjemné, ale aj trendy. Rakúsky výrobca sa na základe mnohých návrhov od zákazníkov rozhodol uviesť na trh nové farebné prevedenia budíka aXbo – ružové a červené.

Od 1. júna 2010 sú dostupné všetky farby s jedným alebo s dvoma senzormi. Budíky aXbo pre jednu osobu sa nazývajú Single, pre dve osoby Couple.

Zobuďte sa v správnom okamihu a vstávajte v pohode! 

budík axbo redVďaka hektickému spôsobu života a stále vyšším nárokom v zamestnaní či v škole často dochádza k posunutiu biorytmu a narušeniu vnútornej rovnováhy človeka. Ranné zobudenie potom býva veľmi obtiažne. S budíkom aXbo je vstávanie iné, pretože nebudí z hlbokej spánkovej fázy. Vďaka jedinečnej technológii vyhľadá optimálny okamih zobudenia a vstávanie je tak omnoho jednoduchšie. Boris Eis, vynálezca budíku aXbo, vysvetľuje: „Vedecké štúdie dokázali, že to v akej spánkovej fáze sme zobudení, priamo ovplyvňuje, ako sa ráno cítime." Revolučný systém budenia rozpozná spánkové fázy a na základe fyzických pohybov určí vhodný okamih zobudenia. Vstávanie je tak ľahké, príjemné a celý deň je naplno prežitý už od rána. 

Každý človek prechádza v noci niekoľkými cyklami spánku, v cykloch sa opakujú spánkové fázy a každá z nich je charakteristická určitou telesnou aktivitou. Behom spánku sú telesné pohyby snímané pomocou pohybového senzoru v mäkkom froté náramku, ktorý prenáša potrebné informácie bezdrôtovo do budíka, aXbo potom určí ideálny čas zobudenia. Rovnako dôležitý ako zdravý spánok je správny moment zobudenia, a práve ten zaručí pohodové vstávanie.

—————

Späť